Części Iveco Daily

Iveco Daily jest to lekki lub średni samochód ciężarowy produkowany od 1978 roku. Po swym debiucie model ten zdobył silną pozycję w sektorze transportu profesjonalnego i na przestrzeni prawie 40 lat wyprodukowano grubo ponad 2 miliony egzemplarzy Iveco Daily. Iveco Daily jest to rodzina dużych samochodów dostawczych, a także lekkich i średnich ciężarówek o dopuszczalnej masie całkowitej do siedmiu ton. Samochody te produkowane są przez włoski koncern FIAT pod marką Iveco. Obecnie istnieje 6 różnych modeli IVECO Daily. Niemniej każdy z nich czasami wymaga naprawy. I w tej chwili pojawia się nasza firma.
Nasza firma specjalizuje się tylko i wyłącznie w częściach do pojazdów IVECO. Niezależnie od tego, czy są to części do samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych, samochodów wojskowych, czy też samochodów straży pożarnej, albo samochodów ratownictwa medycznego – nasza firma posiada, albo zdobędzie niezbędne części do Waszych aut. Posiadamy też, rzecz jasna części Iveco Daily. Części, którymi handlujemy są importowane bezpośrednio z Włoch, czyli ojczyzny aut IVECO. Sprawia to, że jesteśmy ewenementem oraz zdecydowanym liderem na polskim rynku części Iveco, w tym części Iveco Daily.

czesci-iveco-daily
IVECO to producent pojazdów najwyższej jakości, które od lat są liderem na światowym rynku pojazdów dostawczych, pojazdów ciężarowych oraz pojazdów wojskowych. Fakt, że używane są również przez straże pożarne i pogotowie medyczne na całym świecie tylko potwierdza ich doskonałość. Jeśli więc potrzebujesz części Iveco Daily – odwiedź naszą firmę.

Reklamy